Green Barley Plus – czy działa?

Green Barley Plus to suplement diety na odchudzanie, który cieszy się niebywałą popularnością. Korzysta z niego mnóstwo osób. Czy słusznie? Czy produkt ten zasługuje na miano hitu?

Zielony jęczmień w tabletkach wzbogacany innymi składnikami okazuje się być niezwykle skutecznym lekarstwem na nadwagę. Świadczą o tym chociażby liczne pozytywne opinie, które znaleźć można na wielu stronach internetowych oraz forach.

Green Barley Plus – czy działa? Opinie dietetyków.

Swoim pacjentom rzadko kiedy proponuję suplementy diet. Z jednym małym wyjątkiem – do diety zawsze załączam tabletki z zielonym jęczmieniem. To jeden z tych preparatów, który ma faktyczny, pozytywny wpływ na redukcję zbędnych kilogramów.

Dietetyk, Anna Kłopocka

Wysoka efektywność zielonego jęczmienia to zasługa przede wszystkim bardzo dużej zawartości błonnika – skutecznej substancji, która wielokrotnie została przebadana. Jej skuteczność nie podlega żadnej dyskusji. Dlatego też z pełnym przekonaniem polecam stosowanie zielonego jęczmienia.

Dietetyk, Karol Dziarski

Green Barley Plus – czy działa? Opinie internautów.

Stosowałam Green Barley Plus przez trzy miesiące. Efekty? Minus dwanaście kilogramów. Także bez cienia wątpliwości – to działa i to naprawdę dobrze. Zaznaczę, że moja dieta była bardzo prosta – ograniczyłam słodycze i tłuszcze. Wystarczyło.

Agatka7, forum Wizaz.pl

Zielony jęczmień w tabletkach to rozwiązanie, któremu zawdzięczam dzisiejszą figurę. Moja dietetyk poleciła mi ten suplement jako uzupełnienie jadłospisu. Jak się okazało… słusznie. Chudłam 1-2 kilogramy w tygodniu, co finalnie pozwoliło mi pozbyć się 18 kilogramów nadwagi. Polecam!

Moniczka1, forum Stylistka.pl

Generalnie Zielony JĘCZMIEŃ to „narzędzie” lepsze niż dieta. 3-4 klilogramy na miesiąc – tyle chudłem bez jadłospisu i treningu – tylko dzięki suplementacji. Można? Można! Polecam. Nie kosztuje zbyt mało (ja płaciłem 150zł), ale… gwarantuje efekty, a o to w tym właśnie chodzi.

Kacper, forum kfd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *